X
זהו אזור סגור לפרסומאים בלבד. על מנת להכנס יש להזין שם משתמש וסיסמה. במידה ואין בידיך את הפרטים הנ"ל, פנה אלינו לצורך זיהוי וקבלת שם משתמש וסיסמה: 03-924-8883
שם משתמש:
סיסמה:
הכנס לדף

אודותינו

קרייזי בלון- מוצרי פרסום, בלונים וקד"מ

 עבר והווה 

חברת קרייזי בלון הוקמה בשנת 1988 ע"י אקי ואבי ארז בקריית אריה שבפתח-תקווה. בתחילת הדרך, עסקה החברה בעיקר בהדפסה על בלונים ובקישוט ועיצוב מסחרי מבלונים באירועים פרטיים ועסקיים.

העיצובים וקישוטי האירועים התבצעו ומתבצעים ע"י אנשים מומחים בתחום שהוכשרו לכך בבתי - ספר מהמובילים בעולם לעיצוב אומנותי. עם השנים, הקהל המקומי החל להבין את השפעתו הגדולה של הפרסום באמצעות בלונים והחל להשתמש בו ככלי למינוף עסקיהם. תחום הפרסום וקידום המכירות החל להתפתח ולתפוס תאוצה הן בארץ והן בעולם.

כחברה אשר פניה לקדמה והתחדשות, החליטה חברת קרייזי בלון לחדור גם לענף זה וליישם גם בו את תפיסות העולם שלה- איכות, אמינות, ואחריות- בראש ובראשונה כלפי הלקוח. עם הזמן, הפך עיסוקה של החברה בתחום הפרסום וקידום המכירות לחלק ניכר ואינטגרלי מפעילותה של החברה.

כיום, קרוב לכחצי יובל של פעילות אינטנסיבית בתחומים הנ"ל, ניצבת קרייזי בלון בחוד החנית הארצי של החברות העוסקות בהדפסה על בלונים וכן במוצרי פרסום וקידום מכירות, ומספקת שירותים לחברות המובילות במשק הישראלי והעולמי.

אני מאמין

אנו מאמינים שהצלחת החברה תלוייה בראש ובראשונה בשביעות רצונו של הלקוח. על מנת להשביע את רצונו של הלקוח, יש להשקיע בכל המישורים הקשורים אליו- משלב הזמנת העבודה ועד לשלב קבלת המוצר המוגמר על-ידו. ולכן, משקיעה חברת קרייזי בלון בכל המישורים הנוגעים ללקוח :

 • הזמנת המוצר- נציגי שירות הלקוחות, אדיבים ומקצועיים, מספקים את הפרטים הנדרשים עבור קבלת המוצר ומתאימים אותו במיוחד עבור צרכיו של הלקוח.
 • מחיר המוצר-  מחיריהם של מוצרי החברה, למרות היותם איכותיים במיוחד הינם מחירים מהזולים בארץ השווים לכל נפש- פרטי או עסקי.
 • זמן אספקה- החברה עושה כל שביכולתה בכדי לקצר את זמני האספקה ולהקנות מינימום זמן המתנה ללקוח, עם זאת יש לציין, כי ישנם מוצרים אשר בהכרח זמן ההמתנה המינימלי אינו ניתן לקיצור.
 • ייצור המוצר- כל מוצרי החברה ללא יוצא מן הכלל מיוצרים בסטנדרטים גבוהים במיוחד וברמת איכות וגימור משובחת, אשר מקנים למוצר אורך חיים ואמינות.
 • אספקה ללקוח- החברה מספקת שירותי משלוח זולים ואמינים לכל מוצר שנקנה ממנה, וכמו כן שירותי הרכבה במקרה הצורך.
 • אחריות- עם כל הרצון הטוב וההשקעה באיכות המוצרים, כולנו בני- אדם ולעיתים עלולים להימצא פגמים במוצרים, ולכן, במידה ונמצא במוצר פגם, החברה תיקח אחריות ותחליף את המוצר למוצר תקין ואיכותי.
 • שירות וקשר עם הלקוח- בעיני החברה, הלקוח אינו עוד דרך להרוויח כסף, אלא אנוש שרצונותיו וצרכיו חשובים לא פחות מרצונותיה של החברה, ולכן, גם לאחר אספקת המוצר על-ידינו, הלקוח יוכל תמיד להתקשר ולקבל מידע, עזרה, וכל דבר אשר חשוב לו, כי מה שחשוב ללקוח- חשוב גם לנו.

 

ייחודיות החברה

ישנם מספר נקודות עיקריות המייחדות את חברת קרייזי בלון מחברות אחרות:

 • יחס אישי- החברה רואה בלקוח הרבה מעבר לדרך להשגת רווחים, ובהתאם לכך מתייחסת אליו- אנושיות, חמימות, התחשבות ומסירות - הן מילות המפתח שלנו בקשר עם הלקוח.
 • שירות זמין ומהיר- החברה מספקת ללקוח את מוצריה במהירות מקסימלית.
 • ייבוא אישי עבור הלקוח- אחד משירותי החברה היחודיים הוא האפשרות לייבא מחוץ- לארץ עבור לקוח באופן אישי, דבר הגורם להוזלה של כ- 30% בעלויות המוצר מן עלויות השוק המקומי.
 • ניסיון-  ותק וניסיון הם דבר שלא ניתן לקנות בכסף, אך הם שווים הרבה מאוד דברים וביניהם גם כסף, חברת קרייזי בלון הינה בעלת ותק של קרוב לעשרים וחמש שנים בתחום - עם כל המשמעויות והיתרונות הגדולים הנלווים לכך.