X
זהו אזור סגור לפרסומאים בלבד. על מנת להכנס יש להזין שם משתמש וסיסמה. במידה ואין בידיך את הפרטים הנ"ל, פנה אלינו לצורך זיהוי וקבלת שם משתמש וסיסמה: 03-924-8883
שם משתמש:
סיסמה:
הכנס לדף

תג זיהוי

תג פלסטיק גמיש לזיהוי

תג תערוכה אורכי-כיסוי תג PVCגדול (אורכי) בעל שני כיסים.
גודל התג 15X10. גודל כיס קטן: 6X9 ס"מ, כיס גדול: 12.5X9.
זמן אספקה- מיידי

תגי זיהוי

עובדים רבים במקומות עבודה שונים בארץ ובעולם, עונדים על דש הבגד או במקומות אחרים על בגדי העבודה תגי שם. תגי זיהוי אלה נועדו לצורך זיהוי קל יותר של העובדים, לאיזה מחלקה הם משתייכים, השם שלהם ועוד.

חברות רבות נעזרות עם תגי זיהוי בצבעים ובעיצובים שונים. תגי זיהוי אלה מיוצרים בחברות המתמחות בתחום זה, ומעניקות עבור המזמינים מגוון רחב של תגי זיהוי לבחירתם. הן אם מדובר בשימוש עם תג זיהוי על-גבי החולצה, גל גבי סיכות דש או בתליה על הצוואר והן אם מדובר בשימוש עם תג זיהוי שנתלה על ווי החגורה שבמכנס.

למה משמש תג זיהוי?

לרוב דבר זה נפוץ יותר בארגונים או במוסדות גדולים, שבהם יש תחלופה רבה של לקוחות. הלקוחות מעוניינים להגיע אל האדם אליו הם נשלחו מבלי טעויות או התעכבויות מיותרות. תגי הזיהוי הנתלים על הבגד עוזרים מאוד לאותם לקוחות למצוא את מבוקשם ביתר קלות, ובלי הצורך להפריע לאדם אחר בעבודתו.

בנוסף, במקרים בהם מספר העובדים בחברה גדול במיוחד, או עובדים השייכים למספר ארגונים הממוקמים באותו בניין, שימוש בתגי זיהוי יכול להקל, על השומר בכניסה לבניין, על מנהלי החברה, ואף על תקשורת נוחה יותר וזורמת בין העובדים עצמם. זהות של אדם היא דבר אישי וחשוב עבורו, על מנת להיות מוכר – ולכן איטם פשוט זה, מהווה אווירה נעימה לכל השותפים בעניין.

תגי זיהוי – חומרים ועיצובים

תגי זיהוי מיוצרים, ומשווקים לפי דרישותיו של המזמין. באפשרות חברות רבות להעניק שירות של התבעת שם או צבע דרוש על גבי תגי שם. קיימים חומרים רבים מהם ניתן לבצע ולערוך תגי זיהוי, אשר החומרים המובילים ביניהם, שרוב החברות משתמשות בהם הם, המתכת והניילון.

בנוסף על כך, יכולות החברות להזמין לפי דרישתם תגי זיהוי בעיצובים או מחומרים אחרים שלא הוזכרו. דבר זה גורם לאותה החברה להראות בעיני עובדיה ובעייני לקוחותיה, שנחשפים לאותו תג זיהוי, כיוקרתית ובעלת יכולת ארגון וסדר גבוהה.

לעיתים ניתן ליצור תגי זיהוי זוהרים בחושך, בתנאי שיש צורך בכך. בנוסף, ניתן לבצע הזמנה מסודרת של תגי זיהוי בתחומים, בעיצובים ובטכנולוגיות שונות אחת מהשנייה. תגי זיהוי המוכרים ביותר הם אלו הנתלים על דש הבגד וכוללים את פרטי השם והתפקיד.

כל עניין הזיהוי התפתח מאוד בשנים האחרונות ונמצא בסדר העדיפויות של חברות רבות. חברות מגוונות, מתחומי פעילות שונים, משלבות את תגי זיהוי אלה עם כרטיס העובד, שבאמצעותו הוא מתריע על הגעתו ויציאתו ממקום העבודה. בנוסף כיום יש שימושים רבים גם בתגים לכנסים גדולים ותגים אלו מקלים רבות על זיהוי שמי ופרטים נוספים באם ומעוניינים להוסיף לכל אחד מבאי הכנס.

בעקבות מחירו היחסית נמוך ובעקבות הסדר הרב שהוא יוצר, רבות מהחברות מעוניינות ליישם בקרבם את נוהל תגי הזיהוי. תגי זיהוי אלו תורמים רבות לעובדים החדשים המגיעים לארגון ומסיעים להם להשתלב בצורה טובה ונוחה יותר בעבודתם החדשה. אין ספק כי תגי זיהוי צריכים להיות מיושמים בכל החברות, הן בעקבות כך שהן יוצרות סדר לעובדים והן בעקבות כך שהן יוצרות סדר ללקוחות.

תג זיהוי

לקבלת הצעה אטרקטיבית:

לתשומת לבכם, סך ההזמנה המינימאלית בחברה הינו- 1,000 ₪ + מע''מ ומעלה בלבד.

3. קבל הצעת מחיר

2. פרטי הזמנה

1. פרטים אישיים

*אני מאשר קבלת דוא"ל בעתיד מחברת קרייזי בלון