X
זהו אזור סגור לפרסומאים בלבד. על מנת להכנס יש להזין שם משתמש וסיסמה. במידה ואין בידיך את הפרטים הנ"ל, פנה אלינו לצורך זיהוי וקבלת שם משתמש וסיסמה: 03-924-8883
שם משתמש:
סיסמה:
הכנס לדף

מתנות לפסח לעובדים

 

איך בוחרים מתנות לפסח לעובדים?

 
פסח מתקרב. יש ריח של ניקיון ושל פריחה באוויר, וזו תקופה מתאימה ביותר להתחדשות ולקבלת הערכה בצורת מתנה. מתנות לפסח לעובדים הן תמיד נושא "חם" בכל מקום עבודה, הן מבחינת ההיערכות של המעסיקים שרוצים לקלוע לטעמם של הרוב בתקציב מוגבל והן מבחינת הניחושים של העובדים עצמם. אז איך בוחרים את המוצרים המתאימים? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם.
 
שמרו על הקשר– את הכותרת הזאת אפשר לקרוא בשני אופנים, ולא בכדי. מתנות לעובדים לפסח יכולות גם לעזור לכם, המעסיקים, לשמור על קשר עם העובדים שלכם, והן צריכות, לדעתנו לפחות, גם להיות קשורות לתחום העיסוק, לפחות בעקיפין, וזאת כדי לחזק את הנאמנות של העובדים למקום עבודתם. כך למשל, אם העסק שלכם מספק שירותי דפוס וגרפיקה, נחמד יהיה לתת להם אלבום תמונות מעוצב. אם העסק מספק שירותי אינטרנט, תיק למחשב הנייד שעליו מודפס לוגו החברה יכול להוות מתנה נהדרת. אם אתם לא מצליחים לחשוב על מתנה שקשורה ישירות לתחום העיסוק של החברה, תוכלו תמיד לרכוש לעובדים לוח שש בש עם לוגו או לוח קליעה למטרה, ולספק לעובדים שלכם הרבה שעות של עניין בחופשה המשפחתית המתוכננת לימות החג...
 
אל תחכו לרגע האחרון– הרבה מעסיקים חוששים שהעובדים יורידו קצת את הרגל מהגז כשמועד היציאה לחופשה מתקרב, ולא בכדי. הרבה עובדים ש"מריחים את החופש" מתחילים להרפות קצת מהמחויבות שלהם כי הם יודעים שעוד רגע ממש הם כבר יהיו בבית, עם המשפחה. אם תחלקו מתנות לפסח לעובדים כמה ימים לפני "היום שלפני", סביר מאוד להניח שתרוויחו; העובדים, שיעריכו מאוד את העובדה שהם קיבלו שי לחג לפני המועד שציפו לו, יחושו מחויבות לתת "פוש" אחרון לפני שיוצאים לחופש, וסביר מאוד להניח שהתפוקות שלהם יעלו. אז היערכו מראש – וכך כולם יוכלו להרוויח.
 
אלבום דיגיטלי                           חלוק אמבטיה               תיק נשיאה למחשב נייד
 
נסו להיות מקוריים– מתנות לפסח לעובדים ניתנות בכל שנה, ולכן קל מאוד ליפול במהמורת ה"אבל כבר חילקו כזה לפני שנתיים" – שמאוד מתסכלת את העובדים, ובצדק. לכן, חשוב מאוד להכין רשימה מדויקת של כל המתנות שניתנו לעובדים לפני חג האביב בשנים שעברו וכך לאפשר לעצמכם לדלג מעל המהמורה הזאת בקלות רבה. אם לא הכנתם רשימה כזאת עד עכשיו, זה בדיוק הזמן לעשות זאת. אם אתם חדשים, תשאלו את העובדים הוותיקים והשתדלו השנה הזאת לתת להם מתנה שעוד לא ניתנה. עם המגוון העצום שקיים היום – אין ספק שתעמדו במשימה בהצלחה.
 
אל תפחדו להעז– הרבה מעסיקים רוצים מאוד להעז, ולהעניק מתנות לפסח לעובדים, שאינן המתנות הקלאסיות שמצפים להם. אבל, חלקם הגדול מקבלים רגליים קרות כי הם חוששים שהמתנה לא תקלע לטעמם של העובדים. ההמלצה שלנו: לכו עם הלב שלכם. מגבות ומחבתות העובדים שלכם בטח כבר קיבלו – אם לא אצלכם אז במקום העבודה הקודם שלהם. מתחשק לכם לחדש ולתת להם מתנה מגניבה? לכו על זה. אנחנו סמוכים ובטוחים שרובם הגדול של העובדים יעריך את זה מאוד.
 
קרייזי בלון מוצרי פרסום לשירותכם
 
אנחנו בקרייזי בלון יודעים, שהבחירה של מתנות לפסח לעובדים היא לא פשוטה. בדיוק בגלל זה אנחנו מציעים מגוון גדול של אפשרויות, שאנחנו בטוחים שמתוכן תמצאו את זו שמתאימה לכם ולעובדים שלכם כמו כפפה ליד. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לדפדף באתר ולמצוא את שאהבה נפשכם. לא מצאתם? התקשרו אלינו – אנחנו בטוחים שנוכל לעזור.
 
והעיקר – שיהיה לכם ולעובדים שלכם חג פסח שמח!
צוות קרייזי בלון.

מתנות לפסח לעובדים

לקבלת הצעה אטרקטיבית:

לתשומת לבכם, סך ההזמנה המינימאלית בחברה הינו- 1,000 ₪ + מע''מ ומעלה בלבד.

3. קבל הצעת מחיר

2. פרטי הזמנה

1. פרטים אישיים

*אני מאשר קבלת דוא"ל בעתיד מחברת קרייזי בלון